Активіст: Чому я разом з друзями буду на акції 17-го жовтня під стінами ВР

Активіст: Чому я разом з друзями буду на акції 17-го жовтня під стінами ВР

Чому я разом з друзями з АвтоМайдан — AutoMaidan буду на акції 17-го жовтня під стінами ВР. ?
Якщо коротко, то все в принципі просто — в 2014-му Порошенко і нова парламентська коаліція обіцяли нам нову пропорційну виборчу систему за відкритими списками, яка знищує мажоритарку, тобто можливість скуповувати голоси на своїх округах, а тепер Порошенко & Ко роблять вигляд, що цього типу не було, ну або «слово дали, слово взяли».

Та ж сама історія зі зняттям депутатської недоторканності, от тільки її Порошенко пропонує нардепам ввести в дію з 2020-го року, вже для нового складу ВР, тобто в обмін на це президент фактично пропонує сьогоднішнім нардепам дворічну індульгенцію на мародерство, яким вони зараз активно займаються в країні, але за що їм нічого не світить у тому числі чому? вірно, тому що «реформовані» суди Порошенка за роки його президентства так і не спромоглися посади жодного топ-корупціонера, пише Віталій Уманець.

Саме тому третя вимога акції 17-го жовтня — це створення антикорупційного суду, який не саботуватиме розгляд резонансних корупційних справ, чим зараз активно і займаються «реформовані» суди.

Ну а якщо зовсім коротко, то мене вже просто заїбало те, що українські президенти та народні депутати звикли, що спочатку можна наобіцяти людям купу всього правильного та корисного для розвитку країни, а потім покласти на людей йух як і на свої обіцянки. Настав час змінювати цю українську традицію.

Related posts