Активіст: Влада нас потравила газом. Вже три дні у моєї дружини висока температура, велика слабкість, боляче і важко дихати

Активіст: Влада нас потравила газом. Вже три дні у моєї дружини висока температура, велика слабкість, боляче і важко дихати

Бєркут під час штурму патріотів в Святошинському суді використав заборонений отруйний газ. Люди зараз тяжко хворіють.

Вже три дні у моєї дружини Оксана Краснова висока температура, велика слабкість, боляче і важко дихати. Такіж самі симптоми і у мене.
Виявилось, що у Богдан Тицький те ж саме. У Ганна Сінькова та Тетяна Близнюк теж.
Симптоми загалом схожі на ті, що виникають після використання бойових отруйних речовин.
Я вже звик до звичайного сльозогінного газу, і він на мене майже не діє. Але цього разу я відчув нудоту, якої раніше ніколи в таких випадках не було.

Багатьох людей біля мене раптово нудило прямо на підлогу. Багато хто втрачав свідомість чи втрачав можливість стояти, особоиво жінки.

У всіх це почалося одночасно — після нападу бєркута на людей і використання ними отруйного газу з балонів і газових гранат!

Очевидно, бєркут прекрасно знав, що це за газ, бо коли вони зрозуміли, що вони теж дихають цим газом — вони втекли взагалі з будівлі!
Тобто, вони чітко усвідомлювали, що це дуже отруйний газ з тяжкими довготривалими наслідками.

Хто і для чого видав їм цей газ — цілком зрозуміло.

Чим закінчиться отруєння, враховуючи, що симптоми тільки посилюються — невідомо.

Саме головне — тепер ми знаємо, що нас очікує під час загострення вуличних протестів. Тому протигази, респіратори, мокрі марлеві маски на обличчя обов’язкові.

Розповсюдження вітається.

Related posts