Ативіст: А ви собі уявляєте Авакова під Порошенком? Риторичне запитання. Далі буде

Ативіст:  А ви собі уявляєте Авакова під Порошенком? Риторичне запитання. Далі буде

Ситуація з рюкзаками сина Авакова — є невипадковістю, а логічним продовженням гострої фази протистояння між Порошенком та Аваковим, яка стала помітною 17.10.2017.
Хто забув, саме того дня, аваківські ВВшники та переатестований «беркут», який тепер називається ПОП — не втручалися, коли протестувальники встановлювали намаети не тільки навпроти входу до ВРУ, а й на проїзжій частині.
Того ж дня, а потім і 19.10.2017 між ними сталися розмови на підвищених тонах, але стало зрозуміло, що Аваков Петра переграв суто стратегічно. Порошенко обрав тактику медіа-цькувань протестувальників, за рахунок підконтрольних йому та наближених до нього ЗМІ, а також армії його ботів, які щодня отримували нові методички від Мєдвєдєва та Уколова.
Та це не допомогло: наметове містечко продовжувало розростатися, протест набував радикальніших форм за рахунок видозмінення вимог… А сьогодні так взагалі — Аваков заявив, що НГУ з-під Парламенту знімається, бо не буде охороняти «мотлох», хоча насправді, думаю, мета була іншою. І от, затримання сина Авакова руками НАБУ. А чи варто нагадувати, що Ситник з Банкової не вилазить?
Наостанок скажу, що корінь цього конфлікту лежить глибше, а саме у розмовах Порошенка та Яценюка про створення єдиної політичної сили на базі БПП та НФ та озвучка Кононенком інформації про те, що вже ведуться перемовини щодо спільних мажоритарних кандидатів… А ви собі уявляєте Авакова під Порошенком? Риторичне запитання. Далі буде.

Related posts