АТОшник: Можливо прийшов час взяти владу військовим?

АТОшник: Можливо прийшов час взяти владу військовим?

Можливо прийшов час взяти владу військовим? Як гадаєте, друзі? Не тим штабним щурам, що утворюють котли та грабують армію під час війни, а справжнім, чесним, відданим своїй землі патріотам! Які за тиждень знищать усі олігархічні монополії та конфіскують награбоване майно в кожного посадовця, судді та прокурора, який не зможе пояснити та довести законність його походження, а їх самих щонайменше на 10 років відправлять у буцегарні. Відійде в минуле грабіжницька формула «Роттердам+. Завершиться будь-яка торгівля з країною-окупантом. Абсолютно увесь російський капітал в нашій країні буде націоналізовано… загалом багато добрих та правильних справ буде зроблено. Після наведення порядку та проведення прозорих виборів вони з честю та гідністю передадуть владу новообраному Президенту України та новому складу Парламенту..
Я в жодному разі не закликаю до державного перевороту, бо то є порушення діючого законодавства, але цікаво почути ваши думки з цього приводу.

P.S.: на фото справжній Герой війни за незалежність Олександр Брест Федорченко, який 29 серпня 2014 року разом із побратимами, знаходячись в оточенні під Іловайськом протягом однієї години знищив два танки та дві БМП російської армії! І, знаєте, йому зовсім не потрібні високі посади чи державні регалії — він просто хоче жити в сильній, незалежній, омріяній в думках та квітучій Україні!

Related posts