АТОшник: Оце так новина! Невже СБУ нарешті таки почало займатися захистом національних інтересів?

АТОшник: Оце так новина! Невже СБУ нарешті таки почало займатися захистом національних інтересів?

Оце так новина!
Після того, як #НАБУ викрило заступника Міністра оборони генерала Павловського на розкраданні сотень мільйонів гривень при закупівлях палива, #СБУ відкрило кримінальне провадження за статтею «Державна зрада».
Я спершу подумав: та невже? Невже СБУ нарешті таки почало займатися захистом національних інтересів? І кому ж ту підозру будуть вручати: генерал #Павловський? Міністр оборони #Полторак? Чи таки кінцевий бенефіціар тотального пограбунку держави Головнокомандучий #Порошенко, друзі якого і є власниками тої маленької компанії з уставним фондом у 7500грн «Трейд коммодити», яка раптом почала вигравати мільярдні тендери в усіх державних установах?
Я таки не вгадав — СБУ завела справу по відношенню до прокурорів #САП та детективів НАБУ, яки викрили цю багатомільйонну аферу! Ви собі таке уявляєте взагалі???
Ініціатором відкриття провадження став пан #Гладковський — перший заступник секретаря РНБО, за суміцництвом давній друг та бізнес-партнер Петра Олексійовича і один із його сусідів по віллах в Іспанії.
Як вам таке, друзі? Особисто я реально в шоці від нахабності цих виродків! І хотів би сказати: шановний Порошенко, Гладковський та #Грицак, я дивлюсь, ви там взагалі втратили відчуття реальності? Попросту кажучи, взагалі й@бнулись від своєї ненажерливості? То ж не дивуйтесь, коли скаженілий від люті та ненавісті народ розвісить вас на стовпах уздовж Хрещатика, добре? Сподіваюсь, зможу побачити це незабутнє дійство на власні очі — буде що дітям розповісти про те, як українці корупційну систему руйнували.
P.S.: зрозуміло, чому вони не хотять створювати незалежний Антикорупційний суд, бо уся ця зграя шакалів дуже швидко до буцегарні потрапить!

Related posts