Блогер: А давайте поговоримо про реформи реальні. Про сучасність, про інновації.На прикладі Книги обліку доходів фізичних осіб

Блогер: А давайте поговоримо про реформи реальні. Про сучасність, про інновації.На прикладі Книги обліку доходів фізичних осіб

А давайте поговоримо про реформи реальні.  Про сучасність, про інновації. На прикладі Книги обліку доходів фізичних осіб.

Це така амбарна книга, яка має бути у кожного ФОПа. Цю книгу треба купити, від руки пронумерувати усі 120 сторінок, а потім її зареєструвати у податковій. І потім держава пропонує ФОПу записувати у цю книгу усі доходи.

Якщо ти щось неправильно впишеш – тебе видрючать. Якщо ти щось виправиш у книзі – тебе видрючать. Якщо ти не будеш її вести – тебе видрючать. Якщо ти переїдеш на нове місце і не зареєструєш заново книгу – тебе видрючать.  Якщо ти її загубив, то повинен написати заяву в поліцію, а потім вже з випискою звідти йти до податкової – і тебе видрючать. Насправді, тобі доведеться добре постаратися, щоб тебе не видрючили.

Це при тому, що ми живемо вже у 2018. Це при тому, що є офіційні виписки з рахунків ФОПів у банках.  Це при тому, що е-документообіг вже навіть в Африці працює.

Нє, ніх*я, любий українцю. Ти будеш писати в амбарну книгу. Бо це солідно, і податкова ще не в курсі, що вже існують комп’ютери не на ламповій тязі.

Сумно. Якщо ці книги скасують – для мене це буде непоганий показник руху у правильному напрямку.

Міністерство фінансів України тегну для солідності.

Антон Ходза

Related posts