ДАЮ СЛОВО: До Нового року ситуація в країні кардинально зміниться, – Семенченко

ДАЮ СЛОВО: До Нового року ситуація в країні кардинально зміниться, – Семенченко

Уже зараз до протесту долучаються все більше людей та громадських організацій. Тому прогнозую, що невдовзі у в’язниці опиняться дуже багато людей, які зараз торгують національними інтересами України.

Про це заявив народний депутат України Семен Семенченко в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно (щовівторка та щоп’ятниці о 20:00 в ефірі телеканалу ZIK).

«Порушуючи Конституцію України, на вулиці до протестувальників вивели тисячі нацгвардійців. Натомість Конституція України забороняє використовувати військові формування для перешкоджання руху громадян», – наголосив Семен Семенченко.

До того ж, розповідає депутат, представники правоохоронних органів незаконно забороняли проносити палатки, воду та дрова до наметового містечка, незважаючи на те, що у цьому немає нічого протизаконного.

«У такій ситуації окремі народні депутати та чесні військові змушені діяти як партизанські групи. Зрештою, люди все одно розберуться, хто у такій ситуації відстоює інтереси України, а хто – свої власні», – наголосив Семенченко.

Так, пояснює депутат, спочатку він разом із ветеранами АТО долучилися до протесту, щоб забезпечити охорону протестувальників, і щоб людей не змогли розігнати з-під Верховної Ради. Зараз же і депутати, і ветерани війни, і активісти об’єдналися під єдиними ідеями та вимогами суспільства, тому усі партійні прапори зняті

«Уже зараз до нас долучаються все більше людей та громадських організацій. Тому прогнозую, що до Нового року ситуація кардинально зміниться, відбудеться повне перезавантаження влади, і у в’язниці ми побачимо дуже багатьох людей, які зараз торгують національними інтересами України, прикриваючись війною», – спрогнозував Семен Семенченко.

Related posts