Дмитро Лінько: Я думаю кожному патріоту пора визначитись хто є хто. Нападники на Миколу остаточно визначили свою антиукраїнську позицію

Дмитро Лінько: Я думаю кожному патріоту пора визначитись хто є хто. Нападники на Миколу остаточно визначили свою антиукраїнську позицію

Напад і арешт Микола Коханівський — це спланована провокація ворогів України, виконана тітушками Ківи.
Я вимагаю звільнення Миколи Коханівського і буду робити все необхідне для цього. Знаю Миколу більше десяти років — це справжній патріот України, який на справах довів свою щиру любов до країни і принциповість.
Микола безумовно не подарунок, своїми акціями дратує багатьох представників влади. Ще більше він дратує представників російського бізнесу, проти якого він неодноразово проводив акції прямої дії. В цей раз Микола заважав ОПГ «безпека життя» заволодіти будинком на Обухівській, 60, де мешкають переселенці. Відразу після затримання Коханівського «ківушки» з битами побігли виселяти нещасних жінок з їхнього помешкання.
Вважаю, що Микола повівся достойно і абсолютно законно під час нападу на нього і його дружину Катруся Коханівська. Кожна людина має право на самозахист. Після того, як в його дружину бризнули газовим балончиком Микола мав повне право захищатись легальною травматичною зброєю.
Той факт, що нападники знімали всі своі дії на камеру, підтверджує спланованість їх дій, які направлені на дискредитацію і повне знищення добровольчого руху «ОУН».
Окремо звертаюсь до Дмитро Корчинський, який називає Ківу братом і разом ходить до сповіді. А як же гасло «Свободу політв‘язням!», солідарність патріотів і взаємодопомога? Чи можливо Ви разом з Ківою в неділю будете молитись за звільнення Коханівського? Ваше публічне замовчування цієї ситуаці — це підтримка дій Ківи, які перекреслюють всі Ваші проповіді.
Я думаю кожному патріоту пора визначитись хто є хто. Нападники на Миколу остаточно визначили свою антиукраїнську позицію — їхня роль пробивати своєю лисиною останнє дно на шляху до пекла.
Микола, тримайся! Не вперше, витягнемо і в цей раз!

Related posts