Дроздов: Я хочу почути від Саакашвілі, для кого він таранить владу?

Дроздов: Я хочу почути від Саакашвілі, для кого він таранить владу?

Подовжу діалог із Саакашвілі тільки після того, коли він зізнається, для кого саме працює тараном сучасної української влади.

Про це зауважив журналіст і телеведучий Остап Дроздов у програмі «Vox populi» (19:15 – 20:00 на телеканалі ZIK).

«Я дуже скептично налаштований до політичного персонажу Саакашвілі. Я розумію, що він є дуже гарним інструментом політичного тарану, але мене завжди цікавило питання – для кого? Адже люди мають зрозуміти, що швидше, ніж 2025 року, навіть за умов усіх виграних судів, цей політик не має права брати участь в жодних виборах в Україні», – зауважив Дроздов.

Відтак, додає журналіст, якщо він дійсно відіграє роль тарану, то має і зізнатися для кого.

«Із уст цього політика, який має велику довіру серед громадян, я хочу почути відповідь на питання: для кого він хоче таранити українську сучасну владу? Коли він це скаже, то доті ми з ним продовжимо розмову. Поки ж він цього не сказав, то ставимо великий знак запитання, і не закохуємося у особистість», – закликав телеведучий.

Журналіст наголошує, що українці – це дуже кумиротворча нація, яка любить собі створити божка і танцювати навколо нього. Але часто це закінчується тим, що такого месію люди поливають бензином та спалюємо. І це також національна проблема та біда українців.

«Щодо останніх подій під Верховною Радою, то я особисто приділяв значну увагу цим процесам і вважаю, що вони є дуже важливі для підняття планки протесту. Адже до цього часу в Україні досить типовим був банальний протест із закликом «Геть!». Натомість остання акція дещо підняла планку до рівня складніших політичних вимог. Утім суспільство не змогло взяти цю планку, а відтак розписалося у неспроможності підтримувати конструктивні посили. І таку реальність потрібно змінювати», – підсумував Остап Дроздов.

Related posts