Думаю, протестувальників скоро називатимуть наркоманами і повіями, – Єгор Соболєв

Думаю, протестувальників скоро називатимуть наркоманами і повіями, – Єгор Соболєв

Думаю, що зовсім скоро нас, протестувальників, почнуть називати наркоманами та повіями, як колись називали учасників Євромайдану.

Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко (щосереди та щоп’ятниці о 19:30 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України («Самопоміч»), голова комітету ВРУ з питань запобігання і протидії корупції Єгор Соболєв.

Ведуча програми Тетяна Даниленко зауважила, що у своїй заяві Президент України Петро Порошенко, зазначивши, що опозиція хоче не вимог, а дестабілізації та крові, фактично говорив словами Януковича на початку Майдану 2014-го.

А також, як додав Єгор Соболєв, що «усі мітингувальники – прихильники Саакашвілі та представники партії «Самопоміч»«.

«Я сьогодні злобливо говорив із журналістами. Я їм кажу, що в таборі, в організації протесту ключову роль відіграють безпартійні, демобілізовані бійці добровольчих батальйонів, або ж Збройних сил України. Тобто, безпартійні та демобілізовані, якщо хочете – справжня «хунта», тільки неідентифікована», – зазначив гість програми.

А також, як додав Єгор Соболєв, що під Верховною радою сьогодні мітингують і люди із 3-го полку спецназу та демобілізовані бійці із регулярних полків ЗСУ.

«І коли журналісти кажуть, мовляв, Міша, Соболєв, Семенченко, депутати від «Самопомочі», подивіться, що реально відбувається на вулиці, то мені це дуже нагадує, коли у 2014 році проти Майдану казали, що всі протестувальники – юні «боти», які хочуть, аби Юлія Тимошенко вийшла з тюрми і замінила Януковича», – зазначив Єгор Соболєв.

Нардеп зауважив, що сьогодні щодо протестів під ВРУ застосовується така ж технологія, що і на Майдані 2014-го.

«Більше того, я думаю, що зовсім скоро нас почнуть називати наркоманами та повіями, як колись називали учасників Євромайдану», – додав гість програми.

Related posts