Філатов розповів про іронію долі у смерті Ірини Бережної

Філатов розповів про іронію долі у смерті Ірини Бережної

Екс-нардеп «Партії регіонів» Ірина Бережна загинула на території Євросоюзу, на критиці якого вона будувала свою політичну кар’єру.

5 серпня екс-депутат Верховної Ради Ірина Бережна загинула у ДТП у Хорватії. Її доньку з травмами госпіталізували.

Смерть екс-нардепа «Партії регіонів» Ірини Бережної розкрила глибоку проблему. Про це написав мер Дніпра Борис Філатов на своїй сторінці у Facebook.

«Безумовно, танцювати на кістках огидно. Але смерть Ірини Бережної, на мій погляд, розкрила набагато глибшу проблему. А саме – відповідність способу життя політика його переконанням і його публічної позиції. Ірина загинула в ЄС, на критиці якого вона будувала свою політичну кар’єру», – підкреслив Філатов.

Міський голова Дніпра вважає, що низько опускатись до того, щоб спочатку публічно лаяти країну-агресора, а потім «ночами грати тихо на балалайці або мотатися на відпочинок в Сочі».

А багато «колишні», вони інші. Клянуть в телевізорах США, а самі стукають на «хунту» американському послу і просять у нього захисту від «політичних переслідувань». Сміються над червоними мереживними трусами, але люблять ходити з крокодилячими сумками «Біркін» по 30 тисяч доларів за штуку. Будьте справжніми і на вашу могилу не будуть плювати. Господь розсудить.
– підкреслив Філатов.

 

Related posts