Героїчне відео: БІЛЕЦЬКИЙ ПРОРВАВ КОРДОН ІЗ СПЕЦПРИЗНАЧЕНЦЯМИ ПІД ВЕРХОВНОЮ РАДОЮ ТА УВІРВАВСЯ ДО АВТОЗАКУ ІЗ ЗАТРИМАНИМИ

Героїчне відео: БІЛЕЦЬКИЙ ПРОРВАВ КОРДОН ІЗ СПЕЦПРИЗНАЧЕНЦЯМИ ПІД ВЕРХОВНОЮ РАДОЮ ТА УВІРВАВСЯ ДО АВТОЗАКУ ІЗ ЗАТРИМАНИМИ

Під Верховною Радою правоохоронці без жодних на те причин, із застосуванням спецзасобів та грубої сили, незаконно затримали п’ятеро активістів із Національного Корпусу та ВО «Свобода». Так правоохоронці відреагували на те, що активісти хотіли підійти до площі під Верховною Радою.
Лідер Національного Корпусу Андрій Білецький, який у цей самий час прямував до зали парламенту, аби проголосувати проти антиконституційних законів, негайно втрутився у бійку. Білецький силою прорвав кордон спецпризначенців та увірвався до автозаку із затриманими.

Тим часом у Верховній Раді нашвидкуруч прийняли два антиукраїнські закони Порошенка про реінтеграцію Донбасу. Вже стало відомо, що щонайменше 15-20 депутатів «проголосували» за ці законопроекти, не перебуваючи в парламенті. Голоси на підтримку зарахувалися без участі нардепів, лише за наявністю їх електронних карток – подібний факт ЗМІ вже підтвердив нардеп, який сьогодні перебував на сесії Миколаївської міськради.

Вчинок із порятунком Андрієм Білецьким активістів – приклад віри у побратимство серед націоналістів. «Один за всіх і всі за одного» – не надумане гасло для нашого руху. Руху, де Лідер готовий відстоювати кожного свого побратима, які, у свою чергу, рівняються на нього та слідують гідному прикладу.

Related posts