Керівниками держави є зовсім не ті, кого ми такими вважаємо, – Єгор Соболєв

Керівниками держави є зовсім не ті, кого ми такими вважаємо, – Єгор Соболєв

Олігархи – дуже вмілі керівники цієї держави. І насправді, керівниками цієї держави є не ті, кого ми такими вважаємо.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (о 20:00 – 21:00 на телеканал і ZIK) заявив народний депутат України Єгор Соболєв.

«Олігархи – дуже вмілі керівники цієї держави. І насправді, керівниками цієї держави є не ті, кого ми такими вважаємо. У нас, правда, усі президенти, за виключенням Ющенка, стараються стати олігархами, здобути побільше майна. Але такі люди, як Ахметов, Пінчук, Коломойський, список із десяти людей закінчуючи Григоришиним, всі вони дуже вміло аналізують суспільні настрої і коли бачать, що суспільство починає обурюватися кажуть, «банду геть!» і підсовують суспільству іншого кандидата», – зазначив Єгор Соболєв

Саме тому, як вважає один із організаторів акції протесту під ВРУ, що в Україні потрібно змінити не тільки людей, а й правила управління державою.

«Бо сьогодні на виборах перемагає той, хто має гроші, це реальність української політики. І останні парламентські вибори, в результаті яких я також став народним депутатом, виграла партія «Народний фронт, якої за три місяці до виборів не існувало, якої не було і не має зараз в ніяких структурах. Щодо Турчинова – він дуже хороший організатор. Але правда полягає в тому, що українська політика – це змагання виключно олігархів за те, хто проведе більше «своїх» людей», – підкреслив Соболєв.

Нардеп додав, що його завдання – дати людям більше шансів проводити «своїх» представників. І найважливіша ідея в цьому напрямку, за словами Єгора Соболєва, – заборона політичної реклами.

«Адже політична реклама – це головна зброя олігархів на виборах»,– підсумував народний депутат.

Related posts