Кошулинський пояснив, чому Свобода залишила протести під парламентом

Кошулинський пояснив, чому Свобода залишила протести під парламентом

Протести під Верховною Радою це одна з багатьох політичних акцій, яка була і ще буде протягом цього року, тому ми домовилися з організаторами діяти в інший спосіб. Крім того, опозиція в парламенті спрацювала недосконало, дозволивши проголосувати президентський законопроект щодо недоторканності.

Про це віце-спікер Верховної Ради України VII скликання, член заступник Голови Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Руслан Кошулинський заявив в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK.

«14 жовтня було 75 років УПА, це свято і ми вже 12 років цього дня виходимо на центральні площі Києва для того, щоб це свято стало загальноукраїнським. Люди приїхали на свято. 17 жовтня була політична акція, одна з багатьох, яка була і ще буде протягом цього року і наступних років до або дочасних або звичайних виборів», – розповів пан Кошулинський.

Водночас, ведуча Наталія Власенко уточнила, що у вівторок представники Свободи і їх прапори були під Верховною Радою, зараз їм там немає.

«Є чітка домовленість організаторів, хто залишається, а хто діє в інший спосіб», – відповів пан Кошулинський.

Своєю чергою журналістка зауважила, що деякі експерти кажуть, що це якось пов’язано з латентним конфліктом між Порошенком та Арсеном Аваковим.

«Яке це має відношення до нашої партії? Є завдання, яке має виконуватись. Я вважаю, що на превеликий жаль опозиція в парламенті спрацювала недосконало. Зі всіх трьох питань, про які ми зараз говоримо не мали дати можливості проголосувати президентський законопроект щодо недоторканності. Це був неправильний крок. Не можна було цього допускати, це порушення закону про регламент. Якщо б була фракція «Свободи» ми б точно не допустили цього з огляду на те, що наш депутат подав законопроект, а Порошенко не подав. Отут була поразка», – прокоментував політик.

Related posts