Лещенко: Ми платимо за послуги, які надає Ахметов, гроші, неспівмірні з їхньою вартістю

Лещенко: Ми платимо за послуги, які надає Ахметов, гроші, неспівмірні з їхньою вартістю

Завдяки Ахметову українці сплачують за ті послуги, які надають його підприємства, гроші, що є неспівмірними із вартістю цих послуг.

Про це в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Сергій Лещенко.

Народний депутат України від Опоблоку Олександр Вілкул зазначив, що, на його думку, вимоги (скасування депутатської недоторканності, зміна виборчої системи та створення антикорупційного суду), які оприлюднили мітингувальники під ВРУ, не мають в українців великої підтримки, оскільки вони не є першочерговими.

Натомість, продовжив він, пріоритетними питаннями є завершити війну, щодо роботи, зарплати та щодо корупції, питання контролю за цінами та щодо зниження комунальних тарифів.

«Якщо у нас 1700 грн собівартість газу на свердловині, а людям продають за 7000 грн, куди йдуть гроші? Зрозуміло, куди вони йдуть. Чи можна знизити тарифи удвічі? Можна», – вважає «опоблоківець».

Нардеп Сергій Лещенко погодився із тезами опонента та заявив: «Мені здається, що пан Вілкул якраз представляє ту політичну силу, яка є бенефіціаром цих так званих реформ. Тобто, Ахметов – це людина, яка конкретно наживається на українських громадянах у часи Порошенка. І він є для вас одним із засновників вашого політичного проекту… Саме завдяки Ахметову ми як громадяни платимо за ті послуги, які надає Ахметов, гроші, неспівмірні із вартістю цих послуг».

Сергій Лещенко навів приклад: коли пів-Києва залишається без гарячої води, це «завдяки» «Київенерго», яке свого часу пан Ахметов придбав за «смішні гроші». Теж, з його слів, стосується і тарифів. Притім, заявив Лещенко, йдеться не лише про дії Ахметова, а й Петра Порошенка.

«Вони є спільниками у розграбунку українського державного майна і цих комунальних тарифів, які, зокрема, проявляються у схемах «Роттердам+», – заявив Лещенко.

Related posts