Логвинський: Антикорупціонери – такі ж бізнесмени, як і корупціонери

Логвинський: Антикорупціонери – такі ж бізнесмени, як і корупціонери

Українська політична система є дуже заплутаною. Іноді складно зрозуміти, хто у ній справді борець за справедливість, а хто ситуативно заробляє.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Георгій Логвинський.

«Не я проти зняття депутатської недоторканності, а Рада національної асамблеї ООН. Так, там я обіймаю посаду віце-президента. Мабуть, ви зможете назвати і цей органом продажним, чи не так? Я ж наголошу: сьогодні у нас антикорупціонери – це такі самі бізнесмени, як і корупціонер! Іноді не реально зрозуміти де є хто», – говорить гість студії.

Проблема недоторканності у тому, що більшість політиків не розуміє, що означає термін «народний депутат», коментує Георгій Логвинський.

«Депутати плутають поняття «народний депутат» із «кнопкодавом». Вони приходять на роботу і щось там тиснуть. Натомість їхня завдання – захищати права людини, воювати із корумпованою правоохоронною системою або ж одягти бронежилет і бути на Донбасі», – зазначає експерт.

Георгій Логвинський переконаний, якщо зняти депутатську недоторканість, то в країні з’являться маріонетки, які працюватимуть на правоохоронні органи або олігархів.

 

Related posts