МИ ЛИШАЄМО ЗА СОБОЮ ПРАВО НА ВІДНОВЛЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ СПРАВЕДЛИВОСТІ. ЗАЯВА НАЦІОНАЛЬНОГО КОРПУСУ

МИ ЛИШАЄМО ЗА СОБОЮ ПРАВО НА ВІДНОВЛЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ СПРАВЕДЛИВОСТІ. ЗАЯВА НАЦІОНАЛЬНОГО КОРПУСУ

Вчора був прийнятий відверто антиукраїнський закон. Закон, що показує міжнародній спільноті згоду української влади з окупацією окремих районів Донбасу.
Прийняття цього закону відбулося з порушенням всіх можливих норм. Рівень «кнопкодавства» вчора був, мабуть, рекордним за останню сесію. Закон, що стосується загальнонаціональних інтересів, не пройшов навіть мінімального (не те що загальнонаціонального) обговорення. Його вносили в Раду поспіхом, щоб ніхто не встиг його детально вивчити.

Навіщо такий одіозний закон приймався так швидко і з такими явними порушеннями? Відповідь проста – президент Порошенко і підконтрольна йому коаліція банально торгують інтересами країни. Їм треба було встигнути прийняти ці закони до зустрічі спецпредставника США в справах України Курта Волкера та помічника президента РФ Владислава Суркова. Ця зустріч запланована на початок жовтня, а темою визначено введення миротворців в окуповані райони Донбасу. Зі всього цього чітко вимальовуються сторони, яким вигідний прийнятий Радою антиукраїнський закон:

1. Наші західні «партнери», яким абсолютно не цікава наразі війна в Україні, адже «замороження» конфлікту тут дає їм можливість без жодних втрат зосередитися на більш нагальних для них справах (Сирія, Північна Корея тощо).

2. Російська Федерація, адже цим законом всі проблеми окупованого Донбасу поступово перекладаються на держбюджет України при фактичному збереженні контролю за територією з боку росіян.

3. Петру Порошенку, який думає, що шляхом вдалих торгів національними інтересами він зможе виторгувати у «західних» партнерів «добро» на другий президентський термін.

Але ми, українські націоналісти, не маємо права стояти осторонь, коли відбувається зрада національних інтересів.

Ми лишаємо за собою право всіма доступними нам засобами відновити національну справедливість і не допустити національної капітуляції.

Related posts