Мустафа Найєм: Просто так росіяни не відпускають своїх заручників

Мустафа Найєм: Просто так росіяни не відпускають своїх заручників

Щодо ролі президента Ердогана, і яка зацікавленість Туреччини у звільненні українців, є дуже багато припущень.

Таку думку висловив народний депутат України Мустафа Найєм у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

«Я не знаю, які домовленості були між Порошенком, Ердоганом та Путіни, і що було предметом переговорів. Зрозуміло, що просто так росіяни не відпускають заручників, і очевидно, що були якісь поступки», – зауважив Мустафа Найєм.

Відтак, додає депутат, тут питання полягає в тому, чи довіряють українці своїй владі і тому, як людей повертають із полону.

«Можна тільки радіти, що наші громадяни повертаються із полону. До того ж ми знаємо, на скільки для кримськотатарського народу було важливо повернення їхніх лідерів», – прокоментував звільнення Чийгоза і Умерова депутат.

Що ж до ролі президента Ердогана, і яка зацікавленість Туреччини у звільненні українців, то на думку депутата, тут є дуже багато припущень.

«На скільки мені відомо, по всіх заручниках та полонених Петро Порошенко особисто веде переговори, зокрема і переговори по Сущенку та Сенцову, і це факт. Натомість щодо звільнення кримськотатарських лідерів маємо визнати, що втрутилася і третя сторона – Туреччина, яка має свої геополітичні інтереси в Криму. До того ж, Росія і Путін перебувають у наближеному стані до Туреччини, зокрема і через конфлікт із ЄС ще низки факторів», – зазначив Мустафа Найєм.

Related posts