Нардеп Вінник пояснив, чому сини Порошенка і Авакова не воюють в АТО

Нардеп Вінник пояснив, чому сини Порошенка і Авакова не воюють в АТО

Через гідне грошове забезпечення зараз є достатньо охочих на професійне проходження служби у ЗСУ. Саме ці люди забезпечують кістяк Збройних сил України.

Про це розповів народний депутат України Іван Вінник в ефірі програми «Vox populi».

«Я не буду говорити щодо Порошенка і Авакова, чому вони своїх синів не відправляють воювати. Наскільки мені відомо, як один, так і другий у свідомому віці. Із офіційних джерел Порошенків син приймав участь у АТО. Люди беруть участь у АТО або за покликом волі, в даному випадку підписують контракт із Збройними силами України і мають право служити керуючись законами і Конституцією України, або їх мобілізують під час відповідних черг мобілізації», – заявив політик.

Разом з тим, Вінник зауважив, що мобілізація зараз не відбувається, оскільки є достатня кількість охочих, які бажають проходити службу за контрактом у ЗСУ.

«Мобілізація зараз не відбувається, завдяки тому що Верховна Рада спільно з Кабінетом міністрів і президентом України були здатні забезпечити гідне грошове забезпечення. Зараз є достатньо охочих на професійне проходження служби у ЗСУ. Саме ці люди забезпечують кістяк Збройних сил України і які власне здійснюють безпекові заходи пов’язані зі стримуванням російської агресії», – впевнений гість програми.

 

Related posts