НЕСПОДІВАНО: Єгор Соболєв дав оцінку Міхеїлу Саакашвілі

НЕСПОДІВАНО: Єгор Соболєв дав оцінку Міхеїлу Саакашвілі

Саакашвілі є дуже класним агітатором. Він дуже добре вміє пояснювати бідним людям в тому числі, за що ми. І я вважаю, що це його важлива роль і дуже добре, що він агітує людей за антикорупційний суд та за нові правила виборів.

Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко (щосереди та щоп’ятниці о 19:30 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України («Самопоміч»), голова комітету ВРУ з питань запобігання і протидії корупції Єгор Соболєв.

Гість програми, відповідаючи на запитання ведучої щодо ролі Міхеїла Саакашвілі у мітингах під Радою зазначив, що екс-президент Грузії у таборі протестувальників буває, але жодного разу не ночував у наметах під ВРУ.

«Якщо говорити про політиків, то у таборі ночували Семенченко, Костенко, Маркевич і я, це перше. Друге – Саакашвілі є дуже класним агітатором. Він дуже добре вміє пояснювати бідним людям, за що ми. І я вважаю, що це його важлива роль і дуже добре, що він агітує людей за антикорупційний суд та за нові правила виборів», – зазначив гість програми.

Водночас Єгор Соболєв заявив, що некоректно з його сторони оцінювати плани та думки Саакашвілі, тому він висловить власну інтерпретацію.

«Перше – я вважаю, що він був дуже крутим президентом і багато справ, які він зробив в Грузії треба зробити в Україні. Гізо Углава – прекрасне надбання Антикорупційного бюро. Той самий Давід Сакварелідзе заарештував «діамантових прокурорів», чим зламав кругову поруку у Генпрокуратурі, але правда потім вона зламала його, але він почав це. Тому Міхеїл Саакашвілі – це чудовий приклад того, як можна знищити корупцію у дуже корумпованій країні», – зазначив Єгор Соболєв.

Також народний депутат додав, що якщо завтра до табору мітингувальників, до їхніх ідей приєднаються люди з будь-яких політичних сил, які будуть піднімати інших людей, навіть, якщо приєднається Розенблат, але якщо він проголосує за створення антикорупційного суду, всі вони у цей момент будуть соратниками.

Related posts