Обнародована новая фальшивка, чернящая Порошенко

Обнародована новая фальшивка, чернящая Порошенко

З обуренням довідався про чергову провокацію, влаштовану Путіним відносно власника Липецької кондитерської фабрики. Посіпаки ФСБ поширили датований 3 лютим 2007 року лист, виконаний російською мовою від імені народного депутата України Петра Порошенка, якого в той день в аеропорту «Пулково» російські прикордонники затримали в пункті паспортного контролю.

У цьому листі Петро Олексійович, начебто, запевняє директора ФСБ, що його затримання є безпідставним, а сам він займається залученням інвестицій в російську економіку на заводи «Рошен» у Липецькій області та «Богдан» у Нижегородській області. Додатком до листа йде письмове зобов’язання Порошенка в період перебування на території Російської Федерації неухильно дотримуватись російського законодавства й не брати участі в діяльності, спрямованої проти Росії.

Те, що оприлюднені агентами ФСБ автографи Порошенка є незграбно виконаною фальшивкою, видно без усякої експертизи. Будь-яка політично освічена людина знає, що Порошенко їздив у Росію виключно для того, щоби на її території порушувати російське законодавство, а відтак не міг взяти на себе зобов’язання не порушувати російські закони під час відвідування РФ. Окрім того, після обрання в 1998 році до Верховної Ради України він не мав і не міг мати жодного відношення до залучення якихось інвестицій – народні депутати України, як відомо, бізнесом не займаються. І якби Петро Олексійович, всупереч антикорупційному законодавству, суміщав депутатський мандат з бізнес-діяльністю, хіба б відомі своєю чесністю, принциповістю на непідкупністю журналісти Лещенко й Найєм балотувались би до парламенту за списком партії «Блок Петра Порошенка»?

А, головне – текст написано російською мовою. Хіба ж нинішній Верховний Головнокомандувач, будучи достеменним патріотом України, став би ганьбитись рускім язиком? – Він би в аеропорту «Пулково» зажадав би перекладача, а сам би спілкувався виключно мовою своєї держави.

Але фальсифікатори не зупиняються. Ось нова підробка – використовуючи таємні розробки ФСБ, російським пропагандистам вдалось «хакнути» відомі українські Інтернет-видання й заднім числом розмістити заяву Петра Олексійовича про підтримку Харківських угод, якими було продовжено перебування в Севастополі російського Чорноморського флоту. Просто нема слів від обурення.

Related posts