Олег Барна про побиття: Бентежить, як люди ставляться один до одного

Олег Барна про побиття: Бентежить, як люди ставляться один до одного

Ті люди, які застосували проти мене фізичну силу, не були ідейними протестувальниками, а прийшли на мітинг за гроші.

Про це заявив народний депутат України Олег Барна у ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK.

«Мене бентежить не те, як люди ставляться до депутатів, а те, як люди ставляться один до одного. Я сам брав участь в усіх протестах, ще починаючи із жовтня 1990 року під час студентського голодування, пройшов всі майдани та був добровольцем АТО. Але я не можу зрозуміти, коли за командою «фас!» підбігають особи з криками «Барна пішов – хапайте!», і без всякого розбору чому, за що і в чому полягає позиція проти мене», – прокоментував депутат нещодавній напад протестувальників.

На думку депутат, ті люди, які застосували проти нього фізичну силу, не були ідейними протестувальниками, а прийшли на мітинг за гроші, маючі конкретні завдання задля дестабілізації ситуації.

«Очевидно, що треба відділяти Майдан, на який вишли сумлінні люди, і проплачену шантрапу, яка здійснювала такі провокації. Адже я не можу зрозуміти, що демократія для деяких осіб полягає в тому, що двадцятеро негідників можуть напасти на одного», – наголосив Олег Барна.

Також депутат пригадав, що коли починався Євромайдан, то на протести приходили депутати-регіонали, і з якими спочатку навіть намагалися розмовляти і домовлятися. Саме тому, певен політик, питання діалогу, здорового глузду та осмислення своєї позиції мають бути завжди.

Related posts