Олег Ляшко: Надька скурвилася остаточно!

Олег Ляшко: Надька скурвилася остаточно!

«Не дайте мені скурвитися!» — кричала вона у травні 2016-го. Тоді вона була босоніж і у футболці з Тризубом.
І от серпень 2017-го. Рівно рік і три місяці. А на фото уже інша вона. В іншому одязі, який стилізовано під маршальський мундир і який коштує як піврічна пенсія моєї мами. Два фото між якими прірва.

Але є ще й третє, про яке ні вона, ні її нечисленні уже фанати воліють не згадувати.

Чи винні ми, що за такий мізерний термін дали їй скурвитися? Відкрию вам таємницю: ми не винні. Бо вона була курвою задовго до того, як потрапила у «полон». Вона була курвою ще взимку 2014 року, коли підносила «беркутам» набої. Є в її біографії така сторінка, що її старанно зафіксували журналісти.

На третьому фото вона — в лавах «беркутів», а в її правиці — збройна змазка. Тримає напоготові.

P.S. Не забивайте голів ані мені, мовляв де ти був раніше, ані Порошенку, мовляв, нащо Героя курві дав. Бо я писав про курву, що вона курва ще тоді, коли навкого неї була масова «героїчна» істерика, а Порошенко дав їй Героя якраз тоді, коли над країною стояло волання «Вонанашагероїня». Ви самі змусили президента повісити на її могутні груди Зірку.

Тепер дехто з українців уже знайшов собі нових героїв… Міжнародних авантюристів-рятівників, «нові молоді обличчя», «антикорупціонерів» тощо. Чується тріск від ударів граблів об товсті лобні кістки…

Related posts