Парасюк: Коли наступного року люди не отримають субсидій, подивимось, хто кому збільшив пенсії

Парасюк: Коли наступного року люди не отримають субсидій, подивимось, хто кому збільшив пенсії

Попри те, що було призначено вже три генеральні прокурори, досі не знайдено і не покарано тих, хто винен у смертях Небесної Сотні.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (позафракційний) Володимир Парасюк.

Під час ефіру нардеп від «Народного фронту» Георгій Логвинський запитав у Володимира Парасюка, коли від того нарешті йтиме позитив, а не про чергову бійку. Володимир Парасюк натомість запитав, коли політики будуть відповідальними і дотримуватимуть свого слова.

«Я один раз депутат у Верховній Раді, одне-єдине скликання. Я своїм виборцям обіцяв. Я не хочу бути пустодзвоном, який приїжджає у Львів і каже, ну, вибачте, ми політичні імпотенти, у нас нічого не вийшло, але дайте нам ще один шанс і може у нас вийде. Я таким не хочу бути», – зазначив гість програми.

Володимир Парасюк нагадав про обіцянки влади тримати стабільною валюту, про те, що в короткі терміни закінчиться війна на сході України.

«Коли в Європі політик дає таку обіцянку і не виконує у встановлений термін, він іде», – наголосив нардеп.

Володимир Парасюк заявив, що, попри те, що було призначено вже три генеральні прокурори, досі не знайдено і не покарано тих, хто винен у смертях Небесної Сотні.

«Та це політичний цвинтар для всіх цих партій, які зараз керують, а ви розказуєте, ні, ми ще будемо мучити вас, народе! Ми ще вас пенсіями помучимо», – заявив гість ток-шоу.

Володимир Парасюк звернув увагу на важливий момент стосовно пенсійних виплат та субсидій.

«Індексація відбулася. Хтось отримав більше, хтось отримав менше. Але ви забули про субсидії, дорогі громадяни. Цього року ви ще їх отримаєте, а на наступний рік ви вже збільшили свої статки, і в кого вже буде перевалювати за цей мінімум, субсидій, не отримаєте. І тоді поговоримо, хто кому збільшив пенсії», – наголосив нардеп.

Related posts