«Польща захопить Львів»: ветеран АТО розлютив мережу історією про поїздку в поїзді

«Польща захопить Львів»: ветеран АТО розлютив мережу історією про поїздку в поїзді

Ветеран АТО Юрій Дмитренко розповів про настрої українців, які він почув в поїзді — по дорозі в Одесу з Херсона. З його розповіді, багато українців шкодують про розрив дружніх відносин з країною-агресором — Росією.

Про це йдеться на сторінці в Facebook Дмитренко.

«Всі фарби … рабської свідомості в одному поїзді Херсон-Одеса. Я там дивувався недавній втечі трьох героїв на бла-бла-кар з Москви, типу як можна бути таким, щоб туди поїхати, а прямо зі мною в поїзді їде ще один кандидат на премію Дарвіна», — зазначив військовий.

Він розповів, що в сусідньому плацкарті їхав учасник АТО, які розповідав, як добре було жити в дружбі з Росією, і шкодував, що тепер не зможе поїхати до Криму або в Росію, тому що він у всіх базах.

«Поруч біля нас їде сім’я зі Львова, яка повертається з відпочинку. Розговорилися з дівчинкою років 10. Каже, що як за рік не закінчиться війна, то Львів відійде Польщі, а частина Польщі займе Німеччина (ось цього я не зрозумів, ну й добре), тому що так їй тато сказав. «Ну а що ми можемо зробити», — говорить. Прекрасне виховання дітей», — підкреслив Дмитренко.

Крім того, за його словами, інші люди теж говорили про те, що Польща незабаром відбере Львів.

«Ну хоч в цьому сходяться думки» еліт «Сходу і Заходу. І що найгірше — мабуть їх більшість … PS: ну а підстаканники і брудні п’яти — це класика!» — подчеркул Дмитренко.

Користувачі в коментарях підкреслили, що громадський транспорт створений для того, щоб українці не забували, в якій країні живуть, і що найбільше дивує фраза громадян України — «а що ми можемо зробити?».

Related posts