Роман Скрипін про поліцію: Ось поки в них не буде розуміння, що вони у нас найняті на роботу, нічого не буде

Роман Скрипін про поліцію: Ось поки в них не буде розуміння, що вони у нас найняті на роботу, нічого не буде

Діалог із поліцейським Сергієм Стецюренком у аеропорті «Жуляни»: — «Ви, поліцейський. І я плачу Вам зарплату, розумієте? Щоби ви не викручували мені руки, а щоби Ви забезпечували мою безпеку і права. Ви це розумієте?»
— «Ви мені платите зарплату? Мені плате государство!»
Ось поки в них не буде розуміння, що вони у нас найняті на роботу, нічого не буде. В мене є просте питання: навіщо було заламувати руку в літаку, з якого втікти неможливо й я погоджувався пройти у відділок добровільно. Дякую за вивих і набряк. Це таку поліцію ми хотіли, правда ж, пане Arsen Avakov? Я вчора бачив одного поліцейського Олега Рукавчука і ментобидло Сергія Стецюренка. #мояноваміліція

І ще, я не хотів спекулуювати на тому що я журналіст. Мені підказували, мовляв «перешкоджання журналістській діяльності» і бла бла бла. Ні, не виконував я ніяку журналстську діяльність. Ну, в Гамбурзі вдень я бачив втікачів-журналістів з Банґладеш та Македонії. Ну, сиділи, сміялися, балакали. Але на літаку я був просто громадянин України. Якому українська стюардеса вирішила відмовити в конституційному праві отрмувати послуги державною мовою. Так, я відповів емоційно, тому що стюардеса непрекрасної авіакомпанії wizzair.com почала пересаджувати нас по різних місцях, при тому, що до того запропонувала сісти на ці ж місця заздалегідь. Та й в принципі капітан літака і стюардеси відмовлялися називати своє ім’я та прізвище, арґументуючи що це «наші персональні дані». От в мене особисто немає претензій до стюарда — угорця. Власне, він і не втручався. Потім наша «поліція», яка теж не дозволяла фотографувати посвідчення, бо це «мої персональні дані». Що це за маячня? Включали задню всі по ходу. Я знаю, що у вас питання, чи я був абсолютно тверезий? Ні. І це теж не секрет полішинеля. А от те, що поруч зі мною були юристи — це щастя.

Related posts