РОМАН СКРИПІН: Я ДИВЛЮСЯ НА “КВАРТИРООПТИМІСТІВ”. І НАМАГАЮСЯ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ: ДЕ ХИБА? ЧОМУ СТАЛОСЯ ТАК, ЯК СТАЛОСЯ?

РОМАН СКРИПІН: Я ДИВЛЮСЯ НА “КВАРТИРООПТИМІСТІВ”. І НАМАГАЮСЯ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДЬ: ДЕ ХИБА? ЧОМУ СТАЛОСЯ ТАК, ЯК СТАЛОСЯ?

Я дивлюся на “квартирооптимістів”. І намагаюся знайти відповідь: де хиба? Чому сталося так, як сталося? Вони були такими борцями, такими борцунами, такими борцухинями й просто омріяними месіями.

Що маємо в сухому залишку? Від них я не бачу жодної ідеї, як облаштувати Україну. Навіть з найменших кроків – як почати перетворювати нашу країну. Натомість є мільйон сто тищ фоток де вони зі світовими величинами. “І якийсь бегемот до сраки прилип”. Десь так. Вони одразу поринули в глобальну політику, знайомства з глобальними політиками. Натомість, нічого не зробивши нічогісінько для рідної Неньки, від якої вони дістали цей клятий мандат. Що я бачу? В них говорить природній еґоїзм. Вони в епіцентрі подій, рукостискань, знайомств. Бажано ще дістати якийсь Єль, а то й Гарвард. І ще щось.

Тільки користі нам нуль. Вихлоп – ваш особистий ото-альбом. І вдоволення ваших особистих комплексів неповноцінності. Це дико. Дико розчаровує людей, які у вас повірили. Але поплакати на грудях ці люди приходять не до вас, а до мене. І я маю знаходити слова пояснень і втіхи. Хлопчики й дівчатка, “оптимісти” сьомого дня. Схаменіться. Опудало не може бути проповідником.

* Не можу затегати усіх наших героїв. Забанений у всіх. Котики, їй Бо. Той хто не байдужий, затегайте.

Роман Скрипін

Related posts