Розенблат: Я чинив опір мільярдним оборудкам у владі

Розенблат: Я чинив опір мільярдним оборудкам у владі

У парламенті я займався дуже складними справами. Але якою б сильною людиною ти не був, проти тебе замовляють справу і дискредитують твоє ім’я.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Борислав Розенблат.

Ведуча програми запитала у Борислава Розенблата, чому саме його влада здала «під роздачу», зважаючи на те, що в парламенті є більш одіозні депутати, які не є бізнесменами, але ведуть неприйнятний та неспівмірний зі своїми прибутками спосіб життя.

«Я займався дуже складними справами, зокрема я є ініціатором 119 законопроектів, із яких уже 16 стали чинними законами України. Серед цих законів – закон про легалізацію видобутку бурштину та легалізації грального бізнесу. Відтак, якщо людина чинить опір мільярдним оборудкам у владі, то якою б сильною людиною ти не був, але проти тебе замовляють справу і дискредитують твоє ім’я», – зазначив Борислав Розенблат.

Депутат наголосив, що від самого першого дня, коли почалися звинувачення у його бік, він неодноразово зазначав, що це звичайна провокація, а кримінальна справа повністю сфальсифікована.

«Повістку до суду на слухання, яке починається о 10:30, мені принесли о 12:20, тобто через дві години після початку судового засідання. Тому зараз усі дії НАБУ я класифікую як цинічну брехню, адже жодного підтвердженого факту щодо моїх звинувачень  немає!», – наголосив Борислав Розенблат.

Related posts