Семенченко: Не очікували такого цинізму спецслужб в організації провокацій

Семенченко: Не очікували такого цинізму спецслужб в організації провокацій

Правоохоронці систематично влаштовують проти мітигувальників провокації та фальсифікують протоколи правопорушення.

Про це заявив народний депутат України Семен Семенченко в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно (щовівторка та щоп’ятниці о 20:00 в ефірі телеканалу ZIK).

«Зараз я перебуваю у будівлі Печерського суду, де разом із Єгором Соболєвим ми брали на поруки людину, якій закидали побиття поліцейського. Цього чоловіка не відпустили на поруки, однак призначили нічний домашній арешт, тобто він зобов’язаний вночі перебувати вдома», – розповів Семенченко.

Депутат пояснив, що правоохоронці систематично влаштовують проти мітигувальників провокації та фальсифікують протоколи правопорушення.

«Це було досить повчальне для всіх видовище, оскільки ми не очікували, що цинізм спецслужб по організації провокацій досягне такого рівня. Так, починаючи із 17 жовтня, всі зусилля міністра МВС Авакова та президента Порошенка були направлення на організацію провокацій під Верховною Радою», – підкреслив Семенченко.

Так, за словами депутата, окремі представники Нацгвардії провокували протестувальників, вибігаючи з натовпу і б’ючи мирних людей. Тому можна зробити висновок, що провокаторам потрібно було, щоб пролилась кров.

«Ми з’ясували, що до нашого наметового містечка умисно підсилали безхатченків та маргінальних осіб, сплативши їм за це 300 гривень. Незважаючи на це, прізвища усіх співробітників поліції, які мали відношення до фальсифікації протоколів та організації провокації, ми добре запам’ятали. І ці люди обов’язково отримають своє покарання», – наголосив Семен Семенченко.

Related posts