Сенченко: Організатори протесту від самого початку завели акцію в глухий кут

Сенченко: Організатори протесту від самого початку завели акцію в глухий кут

Тільки одна людина в країні може допомогти державі уникнути третього Майдану – і це Порошенко. Але для цього він має реально оцінити ситуацію в країні.

Про це зазначив голова громадського руху «Сила права» Андрій Сенченко у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

«Організатори протесту сформували таке собі «модне меню», оскільки тема недоторканності депутатів є популярною для політиків уже останні 20 років. Натомість тема Антикорупційного суду є більш новою та актуальною, однак не така проста з погляду наслідків неправильної реалізації», – прокоментував Сенченко.

Так, пояснює голова громадського руху, організатори одразу завели протест у глухий кут, адже президент швидко погодився підтримати усі вимоги мітингарів, і таким чином затягнув їх до довготривалої гри, яка нічим не закінчиться.

«Насправді, якщо спробувати перерахувати усі глобальні проблеми України зараз, то країна тріщить по швах, економіка стоїть, бізнес-моделі для країни також немає. Монополії придушують українського споживача, оскільки немає ні конкурентоспроможного виробника, ні платоспроможного покупця. Відтак, наслідками є низькі заробітні плати та пенсії», – констатує Сенченко.

Тому політик переконаний, що без зміни влади цих проблем вирішити неможливо.

«Тому реалістичним меню для протесту мало б стати такі вимоги: моментальна зміна ЦВК, закон про вибори без мажоритарної складової та дострокові парламентські вибори. І тільки одна людина в країні може допомогти державі уникнути третього Майдану – і це Порошенко. Але для цього він має реально оцінити ситуацію в країні», – підсумував Андрій Сенченко.

Related posts