ЩОРАНКУ, ПЕРЕД РОБОТОЮ ПОРОШЕНКО І ПУТІН ЗБИРАЮТЬСЯ БІЛЯ РИНКУ НА МЕТРО СВЯТОШИНО. НА ВКРАДЕНІ В УКРАЇНЦІВ ГРОШІ ВОНИ КУПУЮТЬ СОБІ КАВУ ТА ЦИГАРКИ..

ЩОРАНКУ, ПЕРЕД РОБОТОЮ ПОРОШЕНКО І ПУТІН ЗБИРАЮТЬСЯ БІЛЯ РИНКУ НА МЕТРО СВЯТОШИНО. НА ВКРАДЕНІ В УКРАЇНЦІВ ГРОШІ ВОНИ КУПУЮТЬ СОБІ КАВУ ТА ЦИГАРКИ..

Щоранку, перед роботою Порошенко і Путін збираються біля ринку на метро Святошино. На вкрадені в українців гроші вони купують собі каву та цигарки. І не один стаканчик, а одразу 50. Спеціально викидають ті стаканчики прямо під ноги і притрушують їх горою недопалків.

В цей час, кабінет міністрів спішить в метро. Міністри живуть на вулиці Львівській та біля “Бінго” ще з 70-Х років, коли їм тут дали квартири від авіазаводу. Вони люди культурні, знають що смітити це погано. Ненавидять Путіна і Порошенка за срач, але зауважень не роблять. Комусь страшно, хтось занадто поспішає, хтось вважає себе вище цього.

В той же час в Київ, на електричці, прибувають народні депутати. Переважно з Ірпіня та Бучі. Дехто з них робить точно так як Порошенко з Путіним: беруть собі каву, а стаканчики викидують просто під ноги. Переважно це прокляті опоблоківці. Більш культурні – одразу летять в метро. На Хрещатик, верхній вихід і в комітети на Садову! Нема їм діла до того срача взагалі. Треба швидше будувати кар’єру і тікати звідси нафіг.

В результаті – гори сміття, які важко обійти. Сморід, огида, дискомфорт.

Все це робить злочинна влада разом з мос…алями та жи…вою!

Що б вам, прості українці, погано жилося!

  

Andrii Medved’ko

Related posts