ТЕРМІНОВО! Почалися обшуки за адресами офіцерів «Донбасу»

ТЕРМІНОВО! Почалися обшуки за адресами офіцерів «Донбасу»

Почалися обшуки за адресами офіцерів «Донбасу». Підстава — рішення маріупольського суду. Шукають «зброю, вибухівку і записи на папері». У рішенні суду зазначена нахабна брехня — що «Донбас» нібито брав участьз, в «зіткненнях на території пропускного пункту Шегині». Найсмішніше що «Донбасу» в Шегині не було взагалі. У рішенні суду такою зазначено що «Донбас» — це воєнізоване збройне формування (створене при невідомих обставинах). Також там міститься посилання на такі цікаві рішення судів як наприклад «Смирнов проти Росії»…
Зрозуміло, чому обшуки відбуваються зараз. Авакову і Порошенку потрібно, щоб офіцери «Донбасу» сьогодні під будь-яким приводом не потрапили під ВР. Зараз прийшли до Ігоря Игорь Орленко (позивний Соболь).
Нагадаю хто такий Орленко. Цей той самий чоловік, зображення якого НГУ і МО використовують для мобілізаційних плакатів, футболки з ізображеніемі якого є в родинах у багатьох українців. У Донбасі з 14 року, поранений під Дебальцеве і Широкино. Загалом на думку Авакова і Порошенка -справжній злочинець!
Щож, спроба захистити свою дупу незаконними діями абсолютна не нова. Саме так діяв Янукович. Намагайтеся) Тільки поправте в рішенні маріупольського суду. Батальйон Донбас створений не «невідомо ким, невідомо коли», а мною особисто і групою патріотів Українці в Донецької області в квітні 2014. Коли такії бляді як, Аваков і Порошенко готувалися до розкрадання України. А такі люди як Орленко готувалися до її захисту.
Пробуйте. На війні як на війні

Related posts