У центрі Києва військова техніка і силовики в цивільному: що відбувається

У центрі Києва військова техніка і силовики в цивільному: що відбувається

Під будівлею СБУ в центрі Києва чергують додаткові наряди поліції, бійці Нацгвардії і співробітники служби безпеки в штатському

Правоохоронці забезпечують безпеку під час протестного мітингу, організованого через різке підвищення зростання цін на газ.

«Ціна на автогаз вже 16 грн 50 коп за літр. Сьогодні разом з Максим Черкасенко і Давидом Сакварелідзе роздавали листівки і запрошення на акцію протесту під СБУ. Люди клянуть владу і все розуміють», – повідомляв напередодні народний депутат і ініціатор мітингу Сергій Лещенко.

Нагадаємо, тільки за місяць ціна на скраплений газ для автомобілів піднялася майже на 50%. Тепер на деяких АЗС ціна 17 гривень на літр. При цьому тепер автогаз можна знайти далеко не на всіх заправках.

Раніше експерти пояснили ситуацію, що склалася дефіцитом палива через масовий перехід водіїв на LPG-газ і зупинкою на ремонт ряду основних постачальників газу в Україну. Вони також прогнозували: в найближчі 2-3 тижні можливі як перебої з газом, так і подальше зростання цін на нього до 15 гривень за літр і вище.

Related posts