Українець: Порошенко в принципі досяг, чого хотів. І навіть перевиконав план

Українець: Порошенко в принципі досяг, чого хотів. І навіть перевиконав план

Отже, що ми маємо
Порошенко в принципі досяг, чого хотів. І навіть перевиконав план. Жодна з вимог так і невиконана, а на додачу ще й протестувальники розділилися.
Я не думаю, що шабунінці, Демальянс та інші грантові активісти вирішили злитися. Напевно, вони просто відчувають, що зараз не в силах дотиснути владу, тому вважають краще зробити подібний хід конем, ніж ризикувати влипнути у серйозний зашквар.
В той же час Саакашвілі практично нема чого втрачати. Відповідно він готовий іти ва-банк. Інша справа: чи є в нього ресурси і бачення, як вивести протест на якісно вищий рівень?
Мій особистий респект Семену і Єгору Соболєву за те, що залишились на «Майдані», незважаючи на вихід з акції «Самопомочі». Це принаймні послідовно. Ви вивели людей з конкретними вимогами, на які Порох поклав самі знаєте що. Якщо постійно виводити людей, а потім зливатись, то швидко втратиш довіру і наступного разу вже ніхто не прийде.
Звичайно, це ще не Майдан. Але це напевно перший дійсно ідейний протест за останні 3 роки. І яким би малочисельним він поки не був, влада вже почула тривожний для себе сигнал. Подальші зволікання, брехня і імітація реформаторської діяльності виведуть на площі десятки, а може й сотні тисяч українців.

Related posts