Українець: Уся Україна — то є табір Вікторія. Кожне місто, кожен район, кожна область. І лише питання часу, коли і де запалає, і скільки людей загине

Українець: Уся Україна — то є табір Вікторія. Кожне місто, кожен район, кожна область. І лише питання часу, коли і де запалає, і скільки людей загине

Те, що зараз будуть намагатися випиздити Труханова, — це правильна та потрібна ініціатива. Хтось має відповісти. І час Труханова настав.
Але є ще більш сумна новина. Уся Україна — то є табір Вікторія. Кожне місто, кожен район, кожна область.
І лише питання часу, коли і де запалає, і скільки людей загине.
Бо у нас тотальна корупція. Будь-де будь-яке питання можна закрити за гроші.
Будівництво? Будуй хоч з палок та гівна, якщо є гроші на хабар — тобі все підпишуть. І у нас будують з палок та гівна. Бо навіщо платити більше?
Протипожежна безпека? Та камон. Дай грошей інспектору, і тобі все красиво напишуть, знайдуть мінімальні порушення, що вогнегасник на 3 сантиметри вище висить ніж треба, і все. Гуляй до наступного року. Нахуй пожежну безпеку.
Залізниця? Пффф. Ти повинен в місяць відлистати певну суму грошей. Звідки ти їх візьмеш? А нікого не їбе. Шукай. От і шукають. Економлять на безпеці, на ремонті, та запчастинах. І сподіваються, що потяг з рейок не зійде. Ну а як зійде, то посадять якогось Свирида, а на його місце інший прийде з тим же бізнес-планом від Дубневичів.
Дороги? Хахаха, лошара. На дорогах ми знаємо як наварити. Ну а те, що хтось там розіб’ється, ну то таке життя, курво, літай літаком.
І так усюди. Тупо всюди. Така національна гра, Дженга, де усі виймають по шматочку з основи, і сподіваються, що уся конструкція не наїбнеться на їхньому ходу.
Якщо про це не думати, то можна спати спокійно. Але якщо починаєш усвідомлювати масштаби та можливі наслідки — стає лячно.

Related posts