Українець: Я завжди думав, що Порошенко значно розумніший за Януковича. Проте зараз я вже практично зневірився у цьому

Українець: Я завжди думав, що Порошенко значно розумніший за Януковича. Проте зараз я вже практично зневірився у цьому

Друзі, я трохи подорожував і відпочивав (в тому числі від ФБ). Але сьогодні, спостерігаючи за цирком, який влаштувала українська влада, не можу стриматись.

Я завжди думав, що Порошенко значно розумніший за Януковича. Проте зараз я вже практично зневірився у цьому. Порох так само примудряється обирати найбезглуздіші варіанти з усіх можливих. Але ще гірше для нього: він подібно янику навіть не здатен їх втілити.

Забирати громадянство у людини, якій ти сам же його і надав — це вже верх тупості. Я думав, це дно. Однак Петро Олексійович постукав знизу. Ці нікчемні тітушки, ці безпорадні прикордонники… І все марно. Я одразу був впевнений, що Саакашвілі заїде в Україну, і він це дуже легко зробив.

Врешті-решт, це навіть не історія про Міхо (він робить свою справу і я надіюсь, з цього вийде щось корисне для України). Це історія агонії порошенківської вертикалі. Вони настільки тупі, слабкі і безпомічні, що я не знаю, куди далі. Сподіваюсь лише, що в них вистачить розуму мирно відійти і закінчити цю трагікомедію.

Related posts