Українка: Це страшно. Прокурори «кришують» рейдерів

Українка: Це страшно. Прокурори «кришують» рейдерів

І знову про боротьбу.. На жаль, це вже стає звичним. На запитання: що ж таке рейдерство? То я скажу наступне: це «віджим» бізнесу чи землі руками осіб, яким комплексно допомагають влада, прокурори, поліція і судді.
Зараз я говорю про дії однієї такої «руки» — Рубленика Бориса, якого ми ніколи не знали і про якого ніколи не чули. А насправді, то протягом 10 років (!) ця особа через прокурорів, міліцію, суддів відбирала землі, майно людей, поглинала через перевірки служб бізнеса людей (мова йде про аптеки, які зникли за період існування мережі аптек «Ромашка» та «Борис»). Багато ще можна сказати, але основне в питанні — це воля правоохоронців виконувати свої функції, а суддів- відстоювати присягу! Але як це їм зробити, якщо шлейф гріхів довгий, а гаманець звик бути наповненим за рахунок «подяк» від рейдерів?

На сьогоднішній день руками місцевої прокуратури (за неофіційними даними) замовляються перевірки, підписуються перевірки ДЗК (підпорядкування Держгеокадастру в Тернопільській обл.), на основі «липових» протоколів пишуться позови в суд і намагання забрати в простих підприємців те, що в них є. Я говорю про справу Кривоуса Ю., котру «Громадський рух протидії рейдерським захопленням, бездіяльності органів державної влади і місцевого самоврядування» ведемо 5-ий місяць! І в цій справі не видно кінця.. А що ж робити тим, хто залишається сам-на-сам з цими «монстрами»?
Отже, пропоную переглянути відео і висновки робити самим.
Далі буде…

Related posts