Українка: сьогоднішні шулери, що засіли у найвищому законодавчому органі держави, набагато перевищили вчорашніх

Українка: сьогоднішні шулери, що засіли у найвищому законодавчому органі держави, набагато перевищили вчорашніх

Rocksolyana Khmara

Ну що я Вам скажу, друзі про вчорашні події в Раді. Ці сьогоднішні шулери, що засіли у найвищому законодавчому органі держави, набагато перевищили вчорашніх. По-перше тому, що вчора — це ще не було так драматично. Не було Небесної сотні і тисяч, покладених життів, на україно-російській війні. А ці «нардепи»- негідники, прикриваючись святим, начебто вони нарешті назовуть Росію — агресором, на четвертому році війни, протягнули серед свого кодла справжню капітуляцію України, розповідаючи, що тепер нам дадуть летальну зброю і бла бла бла, яке втирала вчора , політична шльондра луценчиха, журналістам.
А летальна зброя не має до цієї капітуляції, що вони добровільно прийняли, жодного відношення. Адже вони, фактично, возвели в ранг Закону нікчемний «Мінський договорняк», за яким наших хлопців відстрілюють, як куріпок, без права відповіді. Адже, у цих, прийнятих вчора законах, вони дали амністію бандитам і колаборантам на Донбасі, легалізували їхні банди при владі — місцеве самоврядування, поліцію і все це за наші гроші, за гроші України. Вдумайтеся: терористам і негідникам, осівшим на Донбасі, жертва Україна оплачує всі їхні безчинства?!!! Чи ви десь, коли-небуть, бачили більше блюзнірство?!
А Юра Левченко рвав душу, що тільки не робив хлопець, навіть димовуху запалив, але що їм до того, вони мусіли це протягнути, бо давно вже продалися оптом і вроздріб. Три парламентські курви: БПП, НФ і ОПОблок, ну і радикали, які ще намагаються зберегти обличчя, бігаючи то туда, то сюда, як та мавпа, що і розумна і красива, і в який ряд їй ставати?! Як же це жахливо?! Що ми скажемо своїм дітям?! Як нам дивитися в очі матерям, що втратили своїх дітей і дітям, що втратили батьків?! Як нам пояснити їм, що ми не сподівалися такого жахливого висліду нашого прекрасного Майдану, що ми вели прекрасносердих людей, які мали прийти до влади, освітлені Майданом, і нарешті, разом з нами, навести справедливий лад в Україні…

Related posts