Уся реформа поліції в одному відео: патрульний принижує народного депутата

Уся реформа поліції в одному відео: патрульний принижує народного депутата

Місто засинає, прокидається … патрульна поліція

Ви знаєте, що вночі в спілкуванні з поліцією Ви так само як і раніше не захищені від свавілля?

Вчора стався цікавий інцидент.

Близько 23:30, повертаючись з одного із заходів з Anatoliy Amelin, нашу машину зупинили патрульні і в грубій формі зажадали пред’явити документи — техпаспорт, права.

У порушенні інструкції нам не була озвучена норма положення законодавства, на підставі якого була здійснена зупинка, просто було сказано, що, нібито, такий автомобіль знаходиться в розшуку … Типова історія всіх «даішників».

Проте, найбільше мене засмутило, що камера, яка мала б бути постійно включена й записувати спілкування поліцейського з нами, була відсутня.

На моє питання де вона, відповідь — «розрядилася». При чому патрульні додали, що це нормально й постійно: камери вистачає на половину зміни, а весь інший час поліцейські нічим не контрольовані.

Для громадян це означає:

— Неможливо написати скаргу про грубе поводження, бо камера, яка повинна бути в режимі запису ВЕСЬ ЧАС, відключена. Відповідно належних доказів порушень не має.

— Серйозний корупційний ризик: поведінка поліцейського нічим не зафіксована.

— Ризик поліцейського свавілля: бо коли контроль відсутній, окремі поліцейські ( не всі звичайно) можуть дозволити собі грубе поводження й не боятися відповідальності.

На жаль вчорашня ситуація нагадала свавілля старих даішників, метою яких було не забезпечення правопорядку і сервіс громадянам, а створення умов для особистого збагачення.

Хочеться вірити, що це випадковість, але про подібні ситуації, на жаль, люди стали писати все частіше …Сподіваюся керівництво та нова поліція зроблять висновки, щоб не втратити ту динаміку росту довіри людей, яка була рік тому!

Related posts