Василь Вовк: Коли бізнесмен приходить до влади, він починає заробляти гроші для себе

Василь Вовк: Коли бізнесмен приходить до влади, він починає заробляти гроші для себе

Якщо бізнесмен приходить до будь-якої влади, він починає працювати так само – заробляти гроші для себе, для своєї сім’ї, для своїх партнерів. Тому в Україні потрібно розділити владу і бізнес.

Про це в ефірі програми Vox populi. Голос народу на телеканалі ZIK заявив керівник Головного слідчого управління Служби безпеки України (2014-2015 рр.) Василь Вовк.

Гість програми заявив, що такі фактори пов’язані із тим, що фактично державне управління в Україні відсутнє.

«Відсутні профі при владі, відсутні системні люди, які знають, що таке управління державою», – наголосив Василь Вовк.

На його думку, поєднання бізнесу і влади неприпустиме, починаючи від найнижчих щаблів влади – сільського, міського голоси і закінчуючи найвищою посадою у державі.

«Я хотів би, щоб всі згадали, що таке бізнес. Бізнесмен – це людина, яка займається, маючи на меті отримання прибутку, і це легально, це добре. Прибутку для себе і своїх партнерів. Це вже у ментальності, це вже у генах, це в ментальності назавжди, і якщо бізнесмен приходить до будь-якої влади, він починає працювати, менеджмент продовжується так само – заробляти гроші для себе, для своєї сім’ї, для своїх партнерів. Нам потрібно розділити владу і бізнес», – заявив гість програми.

Відповідаючи на запитання щодо того, чому в Україні розгулюють сепаратисти, Василь Вовк зауважив, що ті, маючи гроші, можуть собі купити будь-який статус.

Коментуючи запитання щодо вибірковості люстраційного процесу в Україні, гість програми заявив, що нині на найвищих посадах районного, обласного, державного рівня працюють ті, хто давно мав бути люстрований. Ці люди, продовжує Василь Вовк, усі три роки служили Януковичу.

«Є багато питань до цього закону (про очищення влади. – Ред.), він десь також виписаний для того, щоб розвалити країну. Думаю, що тут також причетна ФСБ – чи опосередковано, чи через відповідних людей. Тому що багатьох професіоналів «прибрали», а потім вирішували питання, кого там указом Президента можна повернути, і ми знаємо цих осіб, і як ці питання вирішувалися», – заявив гість програми.

Василь Вовк наголосив, що в Україні не працює державницьке управління у плані люстрації. Запитання чому не люстровані люди, які працювали на банду Януковича і нині посідають керівні пости, як зауважив гість програми, слід адресувати Адміністрації Президента.

Related posts