Василь Вовк: Свій перший мільйон олігархи здобули на кістках, на крові, на злочинах

Василь Вовк: Свій перший мільйон олігархи здобули на кістках, на крові, на злочинах

«Пестунів долі» слід зігнати в одне місце при приході до влади народу, а відпустити на всі чотири сторони тільки після того, коли вони віддадуть свої статки до державного бюджету.

Про це в ефірі програми Vox populi. Голос народу на телеканалі ZIK заявив керівник Головного слідчого управління Служби безпеки України (2014-2015 рр.) Василь Вовк.

«У нас перший мільйон, і це відомо, всі олігархи визнають, здобули всі олігархи, багаті люди, ті, хто входить у списки різних журналів і не входять у списки, здобули на кістках, на крові, на злочинах, і за це потрібно відповідати уже», – заявив Василь Вовк.

Проте, продовжив він, уже минуло багато часу і ніхто до того питання повертатися не хоче.

«Усі інші гроші, як вони кажуть, вони заробили вже праведно, на підставі законів. Я дивуюся взагалі, коли зараз у декларації вносять великі статки, великі кошти, які є в наявності вдома, у банках, і кажуть, що ці кошти зароблені шляхом бізнесу, який був у людей у 90-ті – на початку 2000-х років», – зазначив гість програми.

Василь Вовк наголосив, що просив би цих людей надати документи щодо заробітку цих коштів або ж документи щодо сплати податків, які, як відомо, зберігаються довічно. Гість програми зауважив, що можна подивитися, які податки були сплачені, потім помножити суми за відповідною формулою і з’ясувати, скільки у ті часи можна було заробити.

«Пестуни долі», якщо говорити відверто, повинні бути зігнані в одне місце при приході до влади народу або народної влади і відпущені на всі чотири сторони тільки після того, коли вони віддадуть свої статки до державного бюджету. Такі випадки в історії були, такі випадки є у світовій практиці і на сьогодні», – заявив Василь Вовк.

Related posts