Ви знаєте, чим займається славна «військова прокуратура» імені Матіоса?

Ви знаєте, чим займається славна «військова прокуратура» імені Матіоса?

Ви знаєте, чим займається славна «військова прокуратура» імені Матіоса? Злочини в зоні АТО? Кришування контрабанди через ЛНР/ДНР? Ні, це не пріоритет. Вона розслідує кримінальне провадження, покликане… пацієнтів з перитонеальним діалізом перевести з одної компанії на іншу.

А другу — правильно! — кришує СБУ. Пряме постачання препаратів від американського виробника блокують всіма силами. Людей, які встановили собі катетори під препарати «Бакстер», примушують переходити на іншу компанію-виробника, яка несумісна з їхніми катеторами.

Минулого тижня ми проводили брифінг у парламенті з представниками компанії, яку атакують всім арсеналом силовиків. Потім ми водили їх на прийом до Генпрокуратури в день, коли особисто вислоховувати громадян мав Луценко — але він вкотре за півтора роки втік з прийому у відрядження. Про проблеми постачання ліків говорили також минулої п’ятниці в Дніпрі, де я побував у обласному управлінні охорони здоров’я. Ми змусимо їх покласти край цьому рекету, який перейшов усі межі — в тому числі здоров’я громадян.

Related posts