Вибачайте, помилилися: працівники СБУ Альфи вибивають двері у про-українських активістів

Вибачайте, помилилися: працівники СБУ Альфи вибивають двері у про-українських активістів

У місті Вишневе об 23. 30 годині співробітники » Альфа» від СБУ , виломили двері і зачитали фальшиву заяву від якогось «добродія » про те що він є екстремістом і працює на Росію і 14 10. 2017 року закуповував і продавав зброю , в той час коли Олександр був НА марші УПА і є відео його присутності на цій акції .
Але вони виломили двері в зовсім іншій квартирі , яка не вказана в ФІЛЬЧІНІЙ ГРАМОТІ СУДУ , В Сашка в той момент в гостях були , двоє друзів , наречена і друг які з ним були на Марші УПА і в той час готували вечерю .Просто щось підкинути і арештувати вони не змогли .
Я на прохання свого друга Олександра Жамойдо , поширив в ФБ повідомлення про напад і швидко пішов під під’їзд , де побачив автомобіль СЄБЄУШНІКОВ і зробив фото , вискочив з автомобіля СБУшнік і почав питати , що я роблю а потім вийшли з будинку дві жінки похилого віку і на моє питання , чи знають вони Олександра Жамойду , відповіли ; — МИ НЄ МЄСНИЄ . а потім я вияснив , що то були привезені в другому автомобілі » псевдо — свідки » .
А коли » маски — шоу » вийшли і сіли в автомобіль і поїхали , я зайшов в квартиру ПАТРІОТА УКРАЇНИ , ОРДЕНОНОСЦЯ МАЙДАНУ і просто УКРАЇНЦЯ З ВЕЛИКОЇ БУКВИ я зрозумів як файно мати вірних друзів і коли вони рядом з тобою .
ОЛЕКСАНДРУ ЖАМОЙДІ — ЦЬОГО РАЗУ ПОДАРУНОК ПІДКИНУТИ НЕ ЗМОГЛИ і зробити ПОЛІТВ’ЯЗНЕМ його не ВДАЛОСЯ .
Велика подяка сусідам , які також ГОРОЮ СТАЛИ ЗА ОЛЕКСАНДРА .

Related posts