Виногродський розповів, чи були у мітингарів плани штурмувати Раду

Виногродський розповів, чи були у мітингарів плани штурмувати Раду

Серед організаторів акції протесту під Верховною Радою переважають популісти і провокатори.

Про це в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно на телеканалі ZIK телефоном заявив народний депутат України від БПП Олексій Гончаренко.

Нардеп наголосив, що серед організаторів і аж ніяк не серед учасників акції протесту під ВРУ переважають популісти. Олексій Гончаренко пояснив, чому так вважає. З його слів, у Раді відбулося голосування щодо законопроекту про ліквідацію депутатської недоторканності, а ось після цього нардеп Семен Семенченко вийшов до людей і заявив, що законопроект навіть не поставили на голосування.

Олексій Гончаренко звинуватив Семенченка у брехні та закликах штурмувати Раду.

«Це не просто популісти, це провокатори, і серед організаторів таких багато. Але серед людей, які були у вівторок, було дуже багато абсолютно нормальних, я з ними спілкувався, казав про свою позицію і все було гаразд. Але їхнім організаторам потрібні інші речі і в них зовсім інші наміри», – зазначив Олексій Гончаренко.

Колишній командир батальйону «Донбас» Анатолій Виногродський на це відповів:

«Олексій Гончаренко, мабуть, сплутав будівлі із куполами. Йому більш потрібно було у цирку виступати. Якби ветерани не вийшли до Верховної Ради, то там сталося би набагато більше бійок. Ми взяли на себе обов’язок стати перед ВРУ, щоб не було жодних провокацій».

Заяви нардепа Гончаренка про те, що Семен Семенченко закликав іти на штурм ВРУ Анатолій Виногродський назвав брехнею.

«Жодних штурмів у нас не планувалося і не планується. У нас суто мирна акція», – наголосив колишній командир батальйону «Донбас».

Related posts