Водіям готують «драконівські» штрафи

Водіям готують «драконівські» штрафи

Кабінет міністрів із народними депутатами розробляють жорсткіші правила дорожньо-транспортного руху, які б знизили смертність на дорогах. Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян в коментарі «Прямому каналу».

Міністерство обговорює з МВС, МОЗ, Міносвіти, народними депутатами заходи зі зниження смертності на українських автошляхах. Протягом тижня вони будуть узгоджені і розпочнуться з 1 січня 2018 року.

«Це комплекс заходів щодо освітлення пішохідних переходів, лежачих поліцейських, острівців безпеки, щоб водії автоматично зменшували швидкість. Сподіваюся, що будуть введені більш жорсткі правила за перевищення швидкості, невикористання ременів безпеки, дитячих автокрісел при перевезенні дітей. Також — за водіння у нетверезому стані та пов’язані з цим речі», — пояснив Омелян.

Пропонується у населених пунктах обмежити швидкість руху до 50 км/год.

За словами міністра, окрім фінансування з дорожнього фонду України на ці заходи передбачено близько 500 млн грн із коштів секторальної підтримки ЄС. Вони підуть на обладнання місць найбільшої концентрації ДТП по країні.

Related posts