Якщо влада не визнає добровольців, я організую акцію «Стоп Президент», – Ірена фон Бург

Якщо влада не визнає добровольців, я організую акцію «Стоп Президент», – Ірена фон Бург

Законопроект про визнання добровольців учасниками бойових дій є дуже важливим для України. Не може бути так, щоб допомогу на їх укомплектування чи поховання волонтери збирали у соцмережах.

Таку думку в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Прямим текстом» (щочетверга о 21:30 на телеканалі ZIK) висловила волонтер Ірена фон Бург (Швейцарія).

«Я бажаю, щоб українська влада прийняла законопроект №7190 (про визнання добровольців учасниками бойових дій – ред.). Це дуже важливий законопроект, бо саме добровольці першими пішли захищати Україну. І завжди фінансову допомогу, щоб укомплектувати добровольців чи на їх поховання, збирають в соцмережах», – зазначила Ірена фон Бург.

На її думку, люди, які добровільно стали на захист своєї Батьківщини, не заслуговують на таке ставлення влади до себе.

«Мені дуже шкода цих людей, шкода їх сімей, у яких діти залишились без батьків. Тут не можна сказати, що просто шкода чи зло бере. Коли дивишся на цих людей і те, що з ними зробила війна, болить серце», – каже організатор акції «Стоп Путін».

Окрім цього, вона звернулась до української влади як організатор міжнародних акцій протесту по всьому світу.

«Якщо українська влада не прийме законопроект №7190, то я маю повне моральне право організувати акцію вже не «Стоп Путін», а «Стоп український президент». Я маю на це повне моральне право», – заявила волонтер.

Related posts