Ющенко знову йде в президенти?

Ющенко знову йде в президенти?

Екс-президент Віктор Ющенко натякає, що був би не проти знову очолити країну. Про це він написав на своїй офіційній сторінці у Facebook.

«Я не підписав жодної угоди, за яку мені соромно як президенту. Я не підписував зрадницьку газову угоду, я не здавав Крим, я не здавав східний Донбас. Я стосовно до своєї нації був чесним, мені здається, був професійним, і я ні про що не жалкую», – написав він.

«Коли ти п’ять років перебуваєш на посаді президента і, звісно, розумієш, що той політичний курс, з яким ти прийшов, причому фізично хворим, без своєї політичної більшості в парламенті, із правами президента, які найменші були за 23 роки нашої історії, і ти зробив те, що ти зробив, тобі не соромно дивитись своїм дітям в очі і своїй нації», – зазначив Ющенко.

Також він додав, що наступні п’ять років йому не завадили б для того, щоб «продовжити і поглибити цей курс».

«Тому, коли ти йдеш, у 2010 році, ти цим показуєш своє принципове ставлення до завтрашнього дня. Цим ти хочеш сказати: «Моя улюблена націє, я залишаюся переконаний, що вам потрібен цей політичний курс. Це ваше право обирати. Я не погоджуюся з тим вибором, який починає домінувати в вас. Але я завжди його буду поважати!», – заявив екс-президент.

Related posts