Жах! Як худобу: 22-річна українка вирішила продати свого сина

Жах! Як худобу: 22-річна українка вирішила продати свого сина

На Київщині поліція затримала жінку за продаж дворічного сина.
Зловмисниця хотіла отримати за хлопчика 35 тисяч доларів США. За цим фактом відкрито кримінальне провадження, вирішується питання про оголошення жінці підозри та її затримання.
Оперативникам Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми поліції Київської області стало відомо про те, що мешканка Київщини шукає покупця на власного сина. За цим фактом було відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 149 (Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини) Кримінального кодексу України.
Правоохоронці з’ясували, що 22-річна мешканка м. Васильків Київської області проживала із своїм співмешканцем та дворічним сином. Жінка вела аморальній спосіб життя. Це призводило до постійних сварок у родині та рукоприкладства з боку співмешканця. Дитина якраз і стала основною причиною розладу у сім’ї, відтак громадянка вирішила сина продати.
Оцінивши власну дитину у 35 тисяч доларів США, зловмисниця почала шукати клієнтів на «живий товар». Знайшовши покупця, жінка наполягла на якнайшвидшому продажі сина. При цьому вона хотіла переконатися, що сина їй не повернуть.
Сьогодні, 25 жовтня, поліцейські провели необхідні оперативно-розшукові заходи та затримали жінку в момент отримання грошей за сина.
На даний час проводиться комплекс необхідних слідчих дій та вирішується питання щодо затримання у порядку ст. 208 КПК України та оголошення їй про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 149 КК України. За вчинення такого злочину передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років з конфіскацією майна або без такої.

Related posts