Журналіст про Муженка: я не можу довірити захист країни людині, яка не може забезпечити навіть охорону стратегічних об’єктів

Журналіст про Муженка: я не можу довірити захист країни людині, яка не може забезпечити навіть охорону стратегічних об’єктів

Через диверсії у Балаклеї та Калинівці ми втратили значну частину реактивних боєприпасів і боєприпасів для важкої артилерії, і це означає, що обороноздатність нашої країни зазнала серйозного удару — що б там не верзли седативні експерти і ура-порохоботи. Факти лишаються фактами, і зашліфовувати їх язиками сенсу немає.

Сватівську, Балаклійську, Маріупільську пожежі швиденько забовтали і поховали у суспільній пам’яті, ніхто з вищого військового керівництва, а також керівництва спецслужб не був притягнутий до кримінальної відповідальності — все як завжди вигрібли дрібні «стрілочники». Так само, як за Іловайськ, ДАП, Дебальцеве та інші військові трагедії.

Але завжди настає момент, коли кожен мусить витягнути себе з затишку простих комфортних версій і поставити пряме запитання, чому відбувається те, що відбувається, і хто в цьому винний. Бо один факап — це просто факап, а серія факапів — це або бездарність, або невігластво, або, вибачте за непопулярне слово, зрада. І все перелічене не має права на існування, особливо під час війни.

Отже, як громадянин України я вимагаю від своєї влади з’ясування та оприлюднення інформації щодо пожеж на військових складах, а також покарання осіб, дії або бездіяльність яких призвели до них.

І ще я переконаний, що після Калинівки має відбутися відставка начальника Генштабу пана Муженка. По-перше, саме він відповідає за всі котли і провали на фронті. По-друге, я не можу довірити захист країни людині, яка не може забезпечити навіть охорону стратегічних об’єктів.

Related posts