Журналіст про президента: Порошенко просто — не мучжина. Про совість і честь мова взагалі не йде

Журналіст про президента: Порошенко просто — не мучжина. Про совість і честь мова взагалі не йде

Петро Порошенко запроваджує в Україні диктатуру?

Яке ж воно нице, підле, підступне, непорядне…!!! Переляк не те що затьмарив йому свідомість, він накрив його цілком. Порошенком зараз рухає не здоровий глузд, а паніка і генетично успадкований утробний страх!
Порошенко просто — не мучжина. Про совість і честь мова взагалі не йде.

Тож вже добряче попікся на позбавленні громадянстава України Міхеілові Саакашвілі, попікся, що Саакашвілі таки в’їхав в Україну… Увесь світ насміхається. Ні, цьому опецькуватому баризі мало — дав наказ своїм сатрапам підло й підступно викрасти водіїв і охоронців Міхеіла Саакашвілі: Георгія Рубашвілі, Давида Макішвілі, Міхаїла Абзіанідзе. Усі з українським громадянством. Цербери СБУ й МВС підстерегли чоловіків біля їх житла, поклали обличчям в землю, приклали автомат доголови, мішок на голову, кайдани, без суду і слідства привезли в аеропорт Жуляни, де на них вже чекав літак Порошенка. За кілька годин соратники Саакашвілі були доправлені в Тбілісі і арештовані грузинським спецназом.

Скажу одне! Порошенко — не лідер нації, не президент держави, а дрібний, смердючий, сцикливий базарний барига. У світі з ним вже ніхто не буде рахуватися і зустрічатися. Своїми вчинками він сам-собі підписав вирок. Лузер, блядь!

Related posts